Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Transaction date
uk: Дата транзакції

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Logs
uk: Журнали

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Upload
uk: Викласти

en: Files
uk: Файли

en: Created
uk: Створено

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Amount
uk: Величина

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Order
uk: Послідовність

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Commerce
uk: Комерція

en: Token
uk: Замінник

en: Production
uk: Експлуатація

en: Products
uk: Товари

en: Credit
uk: Кредит

en: Environment
uk: Середовище

en: Return
uk: Повернення

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Configuration name
uk: Назва конфігурації

en: Debit
uk: Дебет

en: Payment type
uk: Тип платежу

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Order Number
uk: Номер замовлення

en: Try again
uk: Спробувати ще раз

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
