Webpay (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Transactions
ur: لین دین

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Logs
ur: لاگز

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Undefined
ur: غیر واضح
