Webpower (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: License
pl: Licencja

en: Date
pl: Data

en: Number
pl: Liczba

en: Text
pl: Tekst

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Other
pl: Inne

en: Telephone
pl: Telefon

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: No fields found.
pl: Nie znaleziono pól.

en: Date & Time
pl: Data & czas
