Webpower (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: Number
kk: Саны

en: Text
kk: Текст

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Other
kk: Басқа
