Webpower (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: Text
az: Mətn

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Other
az: Digər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Telephone
az: Telefon
