Webpower (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: License
fa: لایسنس

en: Date
fa: تاریخ

en: Number
fa: عدد

en: Text
fa: متن

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Other
fa: ساير

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Messages
fa: پیام‌ها
