Webpower (1.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: License
mr: परवाना

en: Date
mr: दिनांक

en: Number
mr: अंक

en: Text
mr: अक्षर

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार
