Webpower (1.0.0-beta5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Date
ast: Data

en: Number
ast: Númberu

en: Text
ast: Testu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Other
ast: Otru
