Webpower (1.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: License
sv: Licens

en: Date
sv: Datum

en: Number
sv: Tal

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Other
sv: Övriga

en: E-Mail
sv: E-post

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Telephone
sv: Telefon

en: Textarea
sv: Textruta
