Webpower (1.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: License
ta: உரிமம்

en: Date
ta: தேதி

en: Number
ta: எண்

en: Text
ta: உரை

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Telephone
ta: தொலைபேசி
