WebProfiler (10.0.0-rc2) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: n/a
ast: n/d

en: All
ast: Too

en: To
ast: Pa

en: Filter
ast: Filtru

en: Count
ast: Cuenta

en: Method
ast: Métodu

en: Failed
ast: Falló
