WebProfiler (10.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: n/a
km: គ្មាន

en: All
km: ទាំងអស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Count
km: រាប់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Translate
km: បកប្រែ​
