WebProfiler (10.0.0-rc2) - en to kn translation catalogue (47 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: No data
kn: ಯಾವುದೆ ದತ್ತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: To
kn: ಗೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
