WebProfiler (10.0.0-rc2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Translate
se: Jorgal

en: Hit
se: Boađus
