WebProfiler (10.1.0) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: Modules
bs: Moduli

en: Display
bs: Prikaz

en: Theme
bs: Tema

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Source
bs: Izvor

en: Themes
bs: Teme

en: Translation
bs: Prevod

en: Translate
bs: Prevedi
