WebProfiler (10.1.0) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: Path
eo: Vojo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Url
eo: URL

en: To
eo: Al

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Translated
eo: Tradukita

en: Translate
eo: Traduku

en: Uri
eo: URI
