WebProfiler (10.1.3) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Development
oc: Desvolopament

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Action
oc: Accion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: License
oc: Licéncia

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Response
oc: Responsa

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Time
oc: Ora

en: Views
oc: Vistas

en: Access
oc: Accès

en: Path
oc: Camin

en: Modules
oc: Moduls

en: Display
oc: Afichatge

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: n/a
oc: n/d

en: All
oc: Tot

en: Url
oc: URL

en: To
oc: A

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Count
oc: Descompte

en: Media
oc: Mèdia

en: Method
oc: Metòde

en: Token
oc: Geton (token)

en: Clear
oc: Escafar

en: Source
oc: Font

en: Themes
oc: Tèmas

en: Translated
oc: Traduch

en: Translation
oc: Traduccion

en: Services
oc: Servicis

en: Sort query log
oc: Triar lo jornal de las requèstas

en: by source
oc: par font

en: by duration
oc: par temps d'execucion

en: Slow query highlighting
oc: Suslinhar las requèstas lentes

en: Enter an integer in milliseconds. Any query which takes longer than this many milliseconds will be highlighted in the query log. This indicates a possibly inefficient query, or a candidate for caching.
oc: Entratz un entièr en millisegondas. Tota requèsta que pren mai longtemps qu'aqueste nombre de millisegondas serà mesa en susbrilhança dins lo jornal de la requèsta. Aquò indique possiblement una requèsta inefficace, o candidate per la mesa en cache.

en: Data
oc: Donadas

en: Untranslated
oc: Pas traduit

en: Translate
oc: Traduire

en: Libraries
oc: Bibliotècas
