WebProfiler (10.1.3) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
