WebProfiler (10.1.3) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Theme
sl: Tema

en: n/a
sl: n/d

en: All
sl: Vsi

en: To
sl: Za

en: Roles
sl: Vloge

en: Count
sl: Število

en: Method
sl: Metoda

en: Themes
sl: Teme

en: Translate
sl: Prevodi
