WebProfiler (10.1.4) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Development
os: Райрæзт

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон

en: Path
os: Фæндаг

en: Modules
os: Модултæ
