WebProfiler (10.1.5) - en to th translation catalogue (38 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: Views
th: ดู

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Modules
th: โมดูล

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Display
th: แสดงผล

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: Count
th: จำนวน

en: Media
th: สื่อ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Limit
th: จำกัด

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Service
th: บริการ

en: Data
th: ข้อมูล
