WebProfiler (10.1.6) - en to ta translation catalogue (52 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Action
ta: செயல்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: License
ta: உரிமம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Response
ta: பதில்

en: No data
ta: தகவல் இல்லை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Access
ta: அணுகு

en: Path
ta: பாதை

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Display
ta: காட்சி

en: Theme
ta: தீம்

en: All
ta: எல்லா

en: Url
ta: முகவரி

en: To
ta: பெறுநர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Method
ta: முறை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Source
ta: மூலம்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்பட்ட

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: Data
ta: தரவு

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
