WebProfiler (10.1.8) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Public
ps: ټوليز

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Media
ps: رسنۍ

en: Source
ps: سرچينه

en: Plugin
ps: لګون

en: Themes
ps: ویینې

en: Translation
ps: ژباړه

en: Libraries
ps: کتابتونونه
