WebProfiler (10.1.8) - en to te translation catalogue (39 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Public
te: బహిరంగ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Action
te: చర్య

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Display
te: చూపు

en: Theme
te: అలంకారం

en: n/a
te: వర్తించదు

en: All
te: అన్నీ

en: To
te: ఎవరికి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Count
te: లెక్క

en: Source
te: మూలం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Translated
te: అనువాదమైనవి

en: Translation
te: అనువాదం

en: Untranslated
te: అనువాదంకాలేదు

en: Translate
te: అనువదించు
