WebProfiler (10.1.9) - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Response
bg: Отговор

en: No data
bg: Няма данни

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: All
bg: Всички

en: Url
bg: URL

en: To
bg: До

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Original
bg: Оригинал

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: Themes
bg: Теми

en: Translated
bg: преведен

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: Translate
bg: Преведи
