WebProfiler (10.1.9) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Public
ka: საჯარო

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Parent
ka: მშობელი

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: All
ka: ყველა

en: Url
ka: ბმული

en: To
ka: მიმღები

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Media
ka: მედია

en: Method
ka: მეთოდი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Source
ka: წყარო

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Themes
ka: თემები

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Translate
ka: თარგმნა
