WebProfiler (10.1.9) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Modules
mk: Модули

en: Roles
mk: Улоги

en: Themes
mk: Теми
