WebProfiler (10.3.0) - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Development
et: Arendus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: License
et: Litsents

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Parent
et: Vanem

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Path
et: Tee

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: Components
et: Komponendid

en: n/a
et: puudub

en: All
et: Kõik

en: To
et: Kellele

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Count
et: Arv

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Method
et: Meetod

en: Class
et: Klass

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Original
et: Originaal

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: Limit
et: Limiit

en: Scope
et: Ulatus

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Themes
et: Teemad

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation
et: Tõlge

en: Children
et: Alamlehed

en: Service
et: Teenus

en: Data
et: Andmed

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Translate
et: Tõlge

en: Uri
et: URI

en: Libraries
et: Teegid

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded

en: Callable
et: Väljakutsutav
