WebProfiler (10.3.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Development
mg: Fivoarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano
