WebProfiler (10.3.1) - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Development
cs: Vývoj

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Public
cs: Veřejná

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Response
cs: Odpověď

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Parent
cs: Nadřazený

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Time
cs: Čas

en: Access
cs: Přístup

en: Path
cs: Cesta

en: Modules
cs: Moduly

en: Display
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Components
cs: Komponenty

en: n/a
cs: není

en: All
cs: Vše

en: To
cs: Komu

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Count
cs: Počet

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Method
cs: Metoda

en: Class
cs: Třída

en: Channel
cs: Kanál

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Original
cs: Původní

en: Clear
cs: Vymazat

en: Source
cs: Zdroj

en: Completed
cs: Dokončené

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Translation
cs: Překlad

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: by source
cs: dle zdroje

en: Translate
cs: Přeložit

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Database settings
cs: Nastavení databáze
