WebProfiler (10.3.1) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Development
nn: Utvikling

en: Group
nn: Gruppe

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: Modules
nn: Modular

en: All
nn: Alle

en: To
nn: Til

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Class
nn: Klasse

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Translated
nn: Omsett

en: Translate
nn: Omset
