WebProfiler (11.0.0) - en to am translation catalogue (38 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Development
am: ልማት

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Parent
am: ወላጅ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Clear
am: አጥራ

en: Source
am: ምንጭ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Translated
am: የተተረጎመ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Untranslated
am: ያልተተረጎመ

en: Translate
am: ተርጉም

en: Uri
am: ዩአርአይ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
