WebProfiler (11.0.0) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: none
is: eingin

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Time
is: Tíð

en: Access
is: Atgongd

en: Path
is: Leið

en: Modules
is: Mótul

en: Region
is: Øki

en: All
is: Øll

en: Url
is: Leinki

en: To
is: Til

en: Roles
is: Leiklutir

en: Filter
is: Filtur

en: Count
is: Nøgd

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: Themes
is: Tema

en: Translated
is: Týtt

en: Translate
is: Týð
