WebProfiler (11.0.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
