WebProfiler (11.0.0) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Parent
mn: Эх

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Path
mn: Зам

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Theme
mn: Загвар

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: All
mn: Бүгд

en: Url
mn: Хаяг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Translate
mn: Орчуулах
