WebProfiler (11.1.0) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Parent
az: Valideyn

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: Modules
az: Modullar

en: Display
az: Monitor

en: Theme
az: Tema

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: All
az: Hammısı

en: To
az: Kimə

en: Roles
az: Rollar

en: Count
az: Say

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Provider
az: Provayder

en: Source
az: Mənbə

en: Themes
az: Mövzular

en: Translation
az: Tərcümə

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Experimental
az: Eksperimental

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
