WebProfiler (11.1.0) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Public
sr: Јавно

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Display
sr: Приказ

en: Theme
sr: Тема

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Provider
sr: Провајдер

en: Completed
sr: Завршено

en: Translation
sr: Превод

en: Uri
sr: <em>URI</em>

en: Dependencies
sr: Зависности
