Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Not found
hy: Չի գտնվել
