Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
