Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: Export
nl: Exporteren

en: Time
nl: Tijd

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Url
nl: URL

en: Method
nl: Methode

en: Purge
nl: Legen

en: Data
nl: Gegevens
