Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Export
sv: Exportera

en: Time
sv: Tid

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Database
sv: Databas

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Url
sv: URL

en: Method
sv: Metod

en: Token
sv: Ersättningstecken
