Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: File
tr: Dosya

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Time
tr: Zaman

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Database
tr: Veritabanı

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Method
tr: Yöntem

en: Token
tr: Simge

en: Data
tr: Veri
