Web Profiler (8.x-1.0-alpha11) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Export
uk: Експортувати

en: Time
uk: Час

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Database
uk: База даних

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Method
uk: Спосіб

en: Token
uk: Замінник

en: Purge
uk: Очистити

en: Data
uk: Дані
