Web Profiler (8.x-1.0-alpha12) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Time
da: Tid

en: Access
da: Adgang

en: User
da: Bruger

en: file
da: fil

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Url
da: URL

en: State
da: Status

en: Method
da: Metode

en: Events
da: Begivenheder

en: Key
da: Nøgle

en: Token
da: Symbol

en: Purge
da: Fjern

en: Assets
da: Egenskaber

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Any
da: Nogen

en: Config
da: Konfigurér

en: Total time
da: Tid i alt

en: Caller
da: Kaldt fra

en: Active modules
da: Aktive moduler

en: Route name
da: Rutenavn
