Web Profiler (8.x-1.0-alpha12) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: File
es: Archivo

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Export
es: Exportar

en: Time
es: Hora

en: Views
es: Vistas

en: Access
es: Acceso

en: Display
es: Presentación

en: User
es: Usuario

en: file
es: archivo

en: Exclude
es: Excluir

en: Database
es: Base de datos

en: Not found
es: No encontrado

en: Url
es: URL

en: Filter
es: Filtro

en: State
es: Estado

en: Method
es: Método

en: Events
es: Eventos

en: Cache
es: Caché

en: Key
es: Clave

en: Token
es: Comodín

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Purge
es: Purgar

en: hits
es: visitas

en: Request
es: Solicitud

en: Timeline
es: Línea de tiempo

en: Data
es: Datos

en: Any
es: Cualquiera

en: Active modules
es: Módulos activos

en: Event name
es: Nombre del evento

en: Route name
es: Nombre de la ruta

en: Initialization time
es: Tiempo de inicializacion.

en: Active toolbar items
es: Itemes activos de la barra de herramientas.
