Web Profiler (8.x-1.0-alpha12) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Operations
ru: Күүcедирилер

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Өскертири

en: Name
ru: Ат

en: User
ru: Ажыглакчы

en: file
ru: файл

en: Drupal
ru: Друпал

en: Not found
ru: Дилевээн

en: Filter
ru: Шүүрээри
