Web Profiler (8.x-1.0-alpha13) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Manage
gl: Xestionar

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Theme
gl: Tema

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: file
gl: ficheiro

en: Exclude
gl: Excluír

en: Block
gl: Bloque

en: Database
gl: Base de datos

en: Not found
gl: Non atopada

en: Filter
gl: Filtro

en: State
gl: Estado

en: Method
gl: Método

en: Events
gl: Eventos

en: Other
gl: Outro

en: Cache
gl: Caché

en: Provider
gl: Proveedor

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Limit
gl: Límite

en: Copy
gl: Copiar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Any
gl: Calquera

en: Target
gl: Destino

en: Drupal version
gl: Versión de Drupal

en: Config
gl: Configuración

en: Active modules
gl: Módulos activos
