Web Profiler (8.x-1.1-alpha15) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон
