Web Profiler (8.x-1.1-beta1) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: file
ast: ficheru

en: Block
ast: Bloque

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Filter
ast: Filtru

en: Method
ast: Métodu

en: Profile
ast: Perfil

en: Key
ast: Llave
