Web Profiler (8.x-1.1-beta1) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Region
ps: سيمه

en: Theme
ps: ویینه

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Block
ps: غونډ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Cache
ps: پټياد

en: Key
ps: کيلی

en: Plugin
ps: لګون

en: Copy
ps: کاپي

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Any
ps: هر

en: Target
ps: موخه
